Volley

Volley Niemczyk

lekcja WF trening turnieje siatkówki

Siatkówka z Niemczyk

Program założycielki Fundacji, który powstał z myślą o zachęceniu Dzieci do podejmowania aktywności fizycznej. Nietuzinkowością programu jest szeroki wachlarz możliwości, jaki oferuje. Treningi, spotkania, turnieje, festyny – z pewnością każdy znajdzie swoją siatkarską pozycję i swoje miejsce.

piłka-do-siatkówki-niemczyk-malgorzata

Lekcja WF

Lekcja wychowania Fizycznego z Małgorzatą Niemczyk

Jeżeli chcesz, aby w Twojej placówce oświatowej została przeprowadzona lekcja WF-poprowadzona przez Małgorzatę Niemczyk – skontaktuj się z nami, wypełniając formularz znajdujący się poniżej.

Małgorzata Niemczyk z wielką przyjemnością odwiedza placówki oświatowe, aby poprowadzić z dziećmi oraz młodzieżą zajęcia sportowe. Warto zachęcać młodych do odnalezienia pasji w sporcie.

treningi z Małgorzatą Niemczyk

Treningi dla grup w każdym wieku! Jeżeli macie dostęp do boiska, orlika, sali bądź hali – wyślijcie swoje zgłoszenie.

Małgorzata Niemczyk z przyjemnością poprowadzi trening zarówno z dziećmi, młodzieżą, studentami  oraz dorosłymi pasjonatami siatkówki! Celem prowadzenia treningów jest zarówno zwrócenie uwagi na prawidłowość w wykonywaniu ćwiczeń pod okiem doświadczonej siatkarki, jak i urozmaicenie standardowych treningów wykonywanych przez uczestników.

Turnieje #MECZ

Turnieje siatkówki z Małgorzatą Niemczyk #mecz

Szeroka oferta turniejów siatkarskich. W projekcie każdy będzie miał możliwość sprawdzić swoje umiejętności w singlach, deblach lub w turniejach rodzinnych. Turnieje organizowane są zarówno dla dziewczynek i kobiet, jak i dla chłopców oraz mężczyzn.

Ideą projektu jest poszerzenie możliwości rozgrywek siatkarskich, które będą przystępne dla zainteresowanych.

Program Volley Niemczyk

instytucji