Łódzkie tragi Aktywności 01

II Edycja
Łódzkich Targów Aktywności 10.09.2023

O targach

Gdzie nauczyć się pływać? Jak trenować bieganie? Czym zdrowo się odżywiać?

Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdą się podczas Łódzkich Targów Aktywności.

Zgłoszenia można wysyłać do 15 sierpnia 2023 na adres: lodzkietargiaktywnosci@gmail.com. Szczegółowe informacje są do uzyskania również pod numerem telefonicznym 793 600 501.

10 września 2023 w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul.
Skorupki 21 odbędzie się druga edycja Łódzkich Targów Aktywności. Celem wydarzenia jest kompleksowe zaprezentowanie oferty łódzkich klubów, stowarzyszeń sportowych i podmiotów zajmujących się działalnością na rzecz aktywności fizycznej.

Propozycja skierowana jest do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, ale każdy zainteresowany sportem znajdzie dla siebie coś właściwego. Poza prezentacją oferty sportowej targi będą okazją do przeprowadzenia paneli tematycznych, warsztatów oraz pokazów dyscyplin sportowych. Wezmą w nich udział także byli i aktywni łódzcy sportowcy. Wstęp na targi będzie bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi oraz Fundacja Małgorzaty Niemczyk. Ponadto w targi zaangażowane są łódzkie uczelnie wyższe, Łódzkie Centrum Wydarzeń i Łódzka Organizacja Turystyczna.

Organizatorzy targów zachęcają potencjalnych wystawców do wzięcia udziału w wydarzeniu. Jest ono całkowicie bezpłatne.

Nabór

Łódzkie tragi Aktywności 02

Chcesz być Wystawcą?

Prowadzisz klub sportowy, stowarzyszenie, szkółkę pływacką, tenisa, piłkarską, siłownię, klub fitness?

Działasz w obszarach: sportu, aktywności fizycznej, zdrowego stylu życia, zdrowego odżywiania?

Jak zgłosić chęć wystawienia stoiska na targach?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

pobierz , wypełnij i odeślij formularz zgłoszeniowy na adres pkt. 3

Przedstaw swoją Ofertę

opisz w formularzu zgłoszeniowym w nim swoje potrzeby i opisz swoją ofertę wystawienniczą,

WYŚLIJ FORMULARZ @

czekaj na naszą odpowiedź. Odpowiemy w ciągu 5 dni roboczych. lodzkietargiaktywnosci@gmail.com

Bicie rekordu macareny

Formularz zgłoszeniowy i Regulamin Bicia Rekordu Polski znajdują się poniżej:

Wolontariat

ZGŁOŚ SIĘ JAKO WOLONTARIUSZ

Wolontariuszki i wolontariusze pomogą zadbać o dobrą organizację imprezy. 

Razem sprawimy, by ten dzień stał się naszym wspólnym sportowym świętem!

Zakres prac Wolontariusza

Pomoc przy organizacji wydarzenia, to m. in.:

 • pomoc w przygotowaniu płyty głównej w Hali Sportowej, w tym m.in. stoisk oraz ich likwidacji po ŁTA i porządkowanie płyty (09-10 września 2023r),
 • rozpowszechnianie informacji na temat ŁTA,
 • informowanie podczas wydarzenia na temat ŁTA,
 • opieka merytoryczna nad poszczególnymi Wystawcami i Gośćmi,
 • pomoc przy pokazach sportowych, 
 • dbanie o porządek, 
 • pomoc Wystawcom w przygotowywaniu stoisk,
 • koordynacja obsługi parkingowej (kierowanie na miejsca parkingowe).

Umiejętności wolontariusza

 • praca z ludźmi,
 • zdolności organizacyjne i liderskie,
 • mile widziane będzie zainteresowanie – aktywność fizyczna.

kiedy będą potrzebni wolontariusze?

Wolontariusze potrzebni będą:

 • 8 września (piątek) – od godziny 9:00 – 15:00

 • 9 września (sobota)- od godziny 8.00- 15.00

 • 10 września (niedziela) – od godziny 8:00 do godziny 22:00.

 • 11 września (poniedziałek) – od godziny 8:00 – 15:00

Istnieje możliwość krótszego udziału w wolontariacie.

Lokalizacja

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, Skorupki 21

Miejsce działania: wewnątrz hali sportowej i na zewnątrz w obszarze parkingu.

Świadczenia

Posiłek, zaświadczenie oraz referencje, gadżety targowe.

Odbiorcy wydarzenia

Dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy.

Rodzaje i typ działania

Rodzaj – Organizacja wydarzeń (festiwale, imprezy masowe, konferencje).

Typ – Akcyjne 

Organizatorzy i współorganizatorzy

Organizator – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi, Skorupki 21,

Współorganizator – Fundacja Małgorzaty Niemczyk

Jak zostać wolontariuszem?

Do wolontariatu można zgłosić się na dwa sposoby.

Pierwszy to wypełnić i wysłać przygotowany formularz zgłoszeniowy. Drugi to wysłać tradycyjnego maila, podając w nim swój numer telefonu oraz imię. 

Wyślij mail

W e-mailu podaj swoje imię i numer telefonu

Albo

Wystawcy

ŁKS koszykówka kobiet

Olimpijka

Klub Sportowy „Olimpijka” Domańska Agnieszka Łyżwiarstwo figurowe Zajmujemy się prowadzeniem zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą nauczyć się lub doskonalić jazdę figurową na łyżwach. Głównym naszym celem jest rozwijanie pasji do łyżwiarstwa figurowego, doskonalenie techniki i umiejętności łyżwiarskich. Prowadzimy również zajęcia ze stretchingu, gimnastyczne, motoryczne i taneczne, których celem jest poprawienie kondycji i ogólnego rozwoju fizycznego zawodników.

Pływajace Ananasy

Polskie Pomidory - soki naturalne

Soki tłoczone na zimno, soki 100% dla dzieci i dorosłych Soki bez cukru, warzywne i owocowe oraz lemoniady przygotowywane na miejscu na stoisku.

Artia akademia tańca

Od trzydziestu lat nieustannie realizujemy nasz główny cel, którym jest propagowanie aktywnego spędzania czasu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych zarażając ich pasją do tańca, akrobatyki i musicalu. Szkoła Tańca JAST została założona w roku 1989 przez Bogusławę i Zbigniewa Zasadów– tancerzy klasy Mistrzowskiej, twórców kultury, pedagogów i trenerów, odznaczonych Brązowym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Szkoła Tańca JAST jest placówką oświatową zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Od roku 2019 działamy pod marką ARTIA Akademia Artystyczna. Przez ponad 30 lat szkoląc ponad 70 000 tysięcy tancerzy oraz akrobatów, opracowaliśmy autorski program kształcenia, który obejmuje kompleksowy rozwój naszych podopiecznych. Wśród naszych wychowanków mamy ponad 100 medalistów mistrzów Polski oraz kilkudziesięciu medalistów Mistrzów Europy i Świata w różnych stylach tanecznych. Jako instruktorzy Akademii Artystycznej Artia jesteśmy zespołem. Dzielimy się swoją wiedzą i korzystamy z niej, ucząc się od siebie nawzajem. Jakość prowadzonych przez nas zajęć jest na wysokim poziomie dzięki cyklicznym szkoleniom naszych instruktorów. Prowadzimy zajęcia w usystematyzowany sposób - jesteśmy pewni, że rozwój jest sztuką! Organizujemy niezapomniane imprezy artystyczne (Turnieje Tańca od ogólnopolskich po Mistrzostwa Europy i Świata, spektakle oraz pokazy tańca). Współpracujemy z Polskim Związkiem Tańca zrzeszającym tancerzy z całej Polski, a także International Dance Organization. Zapraszamy również na letnie i zimowe obozy taneczne i akrobatyczne SUPER CAMP, które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

PSA Marcin Babuchowski

PSA Marcin Babuchowski

IT'S TIME4SWIM

IT'S TIME4SWIM

Jesteśmy szkółką pływacką, która działa z powołania, nie z przypadku. Działamy głównie na jednym z najnowocześniejszych obiektów w Polsce - Zatoce Sportu. Przeszkoliliśmy (lub szkolimy dalej) setki podopiecznych w różnym wieku, dzieci i dorosłych, na różnych poziomach pływackiej przygody, a liczby wciąż rosną, co doskonale widać na liczniku na naszej stronie internetowej. Najważniejsze słowa, które nas opisują, to #Liczysięteam. Bez dobrego teamu z wiedzą i odpowiednim podejściem nie da się stworzyć przyjaznej atmosfery na zajęciach, w której mogą nabyć nowe umiejętności nawet najbardziej bojaźliwi adepci pływania. A to jest nasza siła. Podopieczni wychodzą z zajęć pewniejsi siebie, z nowymi umiejętnościami i uśmiechnięci. Jeśli pływanie kojarzy Ci się z nudnym pływaniem od ściany do ściany lub strachem, to u nas zmieni się Twoje podejście! Czego więcej potrzeba od Akademii Pływania? IT'S TIME4SWIM!

Polski Zwiazek hokeja podwodnego

Naszym celem jest promocja, a także rozwój dyscypliny jaką jest hokej podwodny- zespołowej aktywności sportowej, rozgrywanej pod wodą, gdzie zawodnicy w zespołach 10-osobowych, gdzie 6 aktywnych w wodzie i 4 znajdujących się na rezerwie, wyposażonych w krótkie kijki, płetwy, rurki, maski i ochraniacze starają się wstrzelić bądź wprowadzić ołowiany krążek do bramki drużyny przeciwnej. Nasza organizacja skupia największe kluby w Polsce, rozmieszczone na terenie całego kraju, w miastach takich jak: -Gdańsk; -Ostrzeszów; -Bełchatów; -Kraków; -Ciechanów; -Olsztyn; -Trzebnica; -Wrocław; Wszystkie jednostki członkowskie, przy wsparciu związku promują aktywność fizyczną wśród młodzieży jak i dorosłych, starając się przy tym rozwijać wszystkich zaangażowanych członków- na poziomie rekreacyjnym oraz sportowym. Jako organizacja dążymy do zainteresowania jak najszerszego grona naszą alternatywną formą aktywności ruchowej.

J.W. KS OLIMP

KLUB SPORTOWY OLIMP Jeden z najlepszych polskich klubów karate ostatnich lat a na pewno najlepszy jeżeli chodzi o wyniki międzynarodowe. Zawodnicy Olimpu wywalczyli w swojej historii 4 medale na poziomie Mistrzostw Świata, 8 medali na Mistrzostwach Europy, 10 medali na Premier League i 24 na Youth League. Najważniejsze co znajdziesz w naszym Klubie oprócz profesjonalnego podejścia do szkolenia to przyjazna atmosfera. Dobrze bawimy się na zajęciach, lubimy się, szanujemy, żartujemy, słuchamy muzyki i oczywiście mocno pracujemy. W tej atmosferze robimy od lat najlepsze wyniki w Polsce.

Pływaj raj akademia

Pływaj raj akademia

Łódzki Klub Hokejowy

Łódzki Klub Hokejowy

DOZ Maraton Łódź - Beauty Sport Run

DOZ Maraton Łódź należy do jednych z najważniejszych wydarzeń biegowych w Polsce i Europie w którym startuje czołówka zawodników z Polski i zagranicy. Doz Maraton Łódź, to coś więcej niż rywalizacja maratończyków, to trzydniowe wydarzenie w ramach którego odbywa się kilka biegów towarzyszących - bieg na 10 km oraz sztafety Ekiden 6 osobowe, sztafety półmaratońskie 2 osobowe, Kids Run- biegi dla dzieci i młodzieży. Imprezie zawsze towarzyszą targi Expo poświęcone sportowemu i zdrowemu stylowi życia oraz piknik rodzinny Dbam o Zdrowie. Trasa maratonu przebiega przez centrum Łodzi pokazując uczestnikom zarówno swoją historię jak i nowoczesne oblicze. Spodziewamy się, że w 2024 roku we wszystkich biegach wystartuje ok. 10.000 biegaczy.

Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Łodzi

Szkoła Pływania BAC Adam Cygan

Szkoła Pływania Adama Cygana BAC oferuje zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania oraz oswajania dzieci z wodą. Przede wszystkim adresatami zajęć są niemowlęta i dzieci do 3 roku życia. Jesteśmy członkami – założycielami Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt w 2006 roku. Prowadzimy zajęcia w Łodzi, Kleszczowie i Kutnie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Program zajęć w Szkole Pływania uwzględnia podział na grupy wiekowe i stopień ich zaawansowania. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, co pozwala instruktorom na bardzo indywidualne podejście do każdego uczestnika i umożliwia dzieciom naukę i przyswajanie kolejnych umiejętności we własnym tempie. Zastosowanie różnorodnych gier i zabaw oraz wykorzystanie sprzętu wypornościowego i kolorowych zabawek powodują, że zajęcia są atrakcyjne dla wszystkich i dzieci nigdy się nie nudzą. W starszych grupach wiekowych punkt ciężkości z zabawy przeniesiony zostaje na naukę, wprowadzane są kolejno elementy pływania stylowego i nurkowania.

042 Ultimate Frisbee Team

042 Ultimate Frisbee Team

Polski Komitet Paraolimpijski

Klub Sportowy Judo Heros łódź

Mandoria

Łódzka Akademia Karate Tradycyjnego

Klub Sportowy „Czarne Stopy”

Klub Sportowy BBRC ŁÓDŹ

Klub Karate 44

Klub Karate 44

Klub Karate ,,44” jest zrzeszony w Polskim Związku Karate Tradycyjnego (PZKT). Został założony w 2002 roku z inicjatywy Zbigniewa Lipczyka i Jacka Wierzbickiego – dwóch przyjaciół, wieloletnich zawodników kadry narodowej odznaczonymi złotymi medalami ,,Za wybitne osiągnięcia sportowe dla Polski”. Klub jest stowarzyszeniem wpisanym na listę organizacji pożytku publicznego. Fundamentem naszej działalności jest karate tradycyjne. Celem treningów jest nie tylko doskonalenie budō (z jap. ćwiczenie umysłu i ciała poprzez uprawianie sztuk walki), ale również poprawa koordynacji ruchowej i ogólnej sprawności fizycznej. Oprócz karate dla dzieci i młodzieży, prowadzone są zajęcia dla dorosłych. Dla tych ostatnich prowadzone są zajęcia z samoobrony i karate użytkowego Na przestrzeni lat zawodnicy klubu zdobyli wiele medali w Mistrzostwach Polski we wszystkich konkurencjach wiekowych. Klub stanowi czołówkę klubów w Polsce i od wielu lat jest jednym z najlepszych klubów województwa łódzkiego. Ma wśród swoich zawodników licznych reprezentantów kraju. Kilkudziesięciu naszych wychowanków osiągnęło stopnie mistrzowskie dan (czarne pasy).

FIT FABRIC SP. Z O.O.

Manufaktura mocy

Sportowe Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Start Łódź

Sportowe Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Start Łódź

SwimFit Wiktor Karpiński

SwimFit Wiktor Karpiński

UKS Master

Manufaktura Sztuki Capoiera

Manufaktura Sztuki Capoiera

Klub Sportowy SkyWeavers Łódź

Klub Sportowy SkyWeavers Łódź

Flash Akademia Tańca

Centrum Nurkowe DIVE HUB

Centrum Nurkowe DIVE HUB

Łódzki Klub Sportowy Głuchych

Łódzki Klub Sportowy Głuchych

TONdance Travel Kamila Żołnierkiewicz

Łódzkie Towarzystwo Łyzwiarstwa Figurowego

Jesteśmy klubem o wieloletnich tradycjach i wyszkoliliśmy zawodników odnoszących sukcesy na międzynarodowych imprezach. Jesteśmy otwarci i zachęcamy do aktywności w naszym wypadku nauki jazdy na łyżwach i dzieci i młodzież i dorosłych.

SZKÓŁKA PŁYWACKA ALEKSANDRY URBAŃCZYK

KLUB SPORTOWY JASZCZUR

MIEJSKI KLUB TENISOWY

Klub Sportowy „Społem”

Tradycyjna Gimnastyka Słowiańska - Jarosłowianka Łódź

Tradycyjna Gimnastyka „Słowiańska” dla Kobiet to łagodna i holistyczna forma pracy z ciałem dająca na wiele korzyści, m. in: - wzmacnia postawę i mięśnie przykręgosłupowe - otwiera klatkę piersiową - uruchomia stawy biodrowe i mięśnie głębokie - wzmacnia i uelastycznia mięśnie dna miednicy - dba o ruchomość stawów biodrowych - zwraca uwagę na pracę stóp - pracuje nad oddechem przeponowym - rozluźnia wszelkie napięcia nagromadzone w ciągu dnia Składa się z 27 ćwiczeń, wykonywanych z kobiecym wdziękiem i szacunkiem dla własnego ciała oraz jego ograniczeń. Każdego dnia wykonujemy specjalnie wyliczony, pod energię dnia i normalizację żywiołów, zestaw 9 ćwiczeń. Może ją ćwiczyć kobieta w każdym wieku. Ćwiczenia te wspierają kobiety w ciąży i w porodzie, jak i w trakcie starania się o dziecko. Automasaż wykonywany podczas ćwiczeń, pozwala na akceptację samej siebie i bliski kontakt z własnym ciałem, co przyczynia się do uzdrowienia naszego umysłu i duszy.

SALTOS park trampolin

UKS " NOWA" w Łodzi

Uczniowski Klub Sportowy "Nowa" powstał 22 kwietnia 1999r. Podstawowym elementem jest szkolenie oraz propagowanie dyscypliny sportowej jaka jest unihokej. Od początku działalności klub tworzyli nauczyciele oraz uczniowie ZSO w Łodzi przy ul. Czajkowskiego 14. W trakcie szkolenia Klub rozwijał się w szerszym środowisku i zaczął zrzeszać zawodników również z poza szkoły. Klub ma w swoich szeregach wielu już kadrowiczów, którzy to występowali na arenach międzynarodowych z orłem na piersi. Z czasem Klub zaczął uczestniczyć w rozgrywkach ligowych Polskiego Związku Unihokeja i stawiał pierwsze kroki na Mistrzostwach Polski w unihokeju. Jednak nie zaprzestano dalszego rozwoju dyscypliny unihokeja czego skutkiem było powołanie w Naszym mieście Łódzkiego Okręgowego Związku Unihokeja , który powstał w 2017roku i do dziś jest głównym partnerem do propagowania dyscypliny unihokeja w naszym mieście. Związek aby jeszcze bardziej wzmocnić dyscyplinę w Naszym województwie w swoje szeregi zrzesza kluby oraz szkoły z całego województwa co przekłada się na wyniki w rozgrywkach Polskiego Związku Unihokeja. Współpraca pomiędzy tymi podmiotami zapoczątkowała powołanie do rozgrywek Łódzką Ligę Unihokeja, która to ma pod sobą już 32 drużyny z woj. łódzkiego i nie tylko. Rozgrywki jak i szkolenie odbywa się w kategoriach dzieci, młodzik, junior młodszy oraz senior. Dodatkowo nasza działalność docenił Polski Związek Unihokeja nadając nam we wrześniu 2020 roku tytuł Ośrodka Szkoleniowego Unihokeja.Kolejnym krokiem w rozwoju naszej dyscypliny było złożenie wniosków do BO projektu budowy otwartych boisk do unihokeja w naszym mieście. Udało się to dokonać dwa lata temu i dzięki chęci mieszkańców osiedli takie boiska powstały gdzie każdy z Łodzian może sprawdzić jak czuje się w naszej dyscyplinie. Aktualnie i Klub i Związek biorą udział w imprezach organizowanych wraz z Naszym miastem i pokazują nasza dyscyplinę. Dumni jesteśmy z boisk, które powstały jako pierwsze w Polsce i Europie. Zatem wszystkich chętnych od najmłodszych zapraszamy do zgłoszenia się do nas i rozpoczęcia zabawy w naszą dyscyplinę.

ŁÓDŹ SKATE CLUB

Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji w IPT

Centrum Sportu i Aktywnej Rekreacji w IPT

MILON „40 For You”

MILON „40 For You”

UKS Volley 34 Łódź

UKS Volley 34 Łódź

DOJO UNITED ŁÓDŹ

DOJO UNITED ŁÓDŹ

MKS Pałac Młodzieży Łódź- Judo

MKS Pałac Młodzieży Łódź- Judo

Międzyszkolny Klub Sportowy „Pałac Młodzieży - Łódź” utworzony został przy Pałacu Młodzieży im. Juliana Tuwima w Łodzi. W tym roku mija 50 lat powstania sekcji judo. Istnieje ona od września 1972 roku. Utworzona została staraniem absolwenta Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie Wiesława Horodeckiego i ówczesnego Kierownika Działu Wychowania Fizycznego i Sportu Ryszarda Zielińskiego oraz dyrekcji placówki. W Polskim Związku sekcja Judo zarejestrowana jest od 1973 roku. Klub ma w swoim dorobku wiele sportowych wyników i wychował ogromną ilość utalentowanych zawodników, między innymi takich jak: Joanna Piasecka, która wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w Judo w roku 1988. Tytuł Vice-mistrzyni Europy w judo w roku 1987. Anna Koroza, która była 7 zawodniczką Mistrzostw Świata Juniorek w 1993 roku. Aneta Kaczorowska, która została 7 zawodniczką Mistrzostw Europy w roku 1992 czy brązowy medalista Mistrzostw Europy Juniorów z 1977 roku – Sławomir Kramberg. Ponadto Anna Koroza i Joanna Piasecka wywalczyły srebrny medal w Drużynowych Mistrzostwach Europy seniorek w roku 1994.

UKS Tytan Team - trójbój siłowy

UKS Tytan Team - trójbój siłowy

Berserker's Team

FUNDACJA GALVARINO FIGHTING ACADEMY

FUNDACJA GALVARINO FIGHTING ACADEMY została stworzona ze szczerą intencją tworzenia szans rozwoju osobistego oraz sportowego dla młodzieży i osób dorosłych, a także niesienia pomocy potrzebującym. Sport buduje najlepsze fundamenty, ucząc takich wartości jak: pokora, szacunek, czy dyscyplina. Nasza kadra przekaże Ci te fundamenty ! Swoją działalność ukierunkowaliśmy pod szyldem trzech brand’ów: 1. GALVARINO FIGHTING ARENA – dedykowana dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę w sportach walki i systemach walki (samoobrona). 2. FUNDACJA GALVARINO FIGHTING ACADEMY - kierujemy swoje działania w zakresie pomocy osobom chorym i z niepełnosprawnościami, w kryzysie bezdomności ale również zwierzętom. 3. GALVARINO ACADEMY – Organizujemy kursy nadające uprawnienia instruktorskie (instruktor boksu, instruktor sportów walki, instruktor MMA, instruktor samoobrony.

ProSwim - Filip Wypych Akademii Pływania Feel The Water

Akademia Pływania Feel The Water powstała w 2017 roku. Założycielem jest Filip Wypych - olimpijczyk z Rio de Janeiro 2016. Dzięki nowatorskim metodom nauczania i zaangażowaniu naszych trenerów, jesteśmy najszybciej rozwijającą się szkołą pływania w Łodzi. Naszym celem jest “zarażenie” dzieci i dorosłych pasją do sportu i chęcią do zdrowego, aktywnego trybu życia

Szkoła Pływania Wodniś

KS MIRAI

Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe

Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe

Łódzkie Sportowe Towarzystwo Waterpolowe – 20-krotny Mistrz Polski w piłce wodnej, najbardziej utytułowany klub waterpolowy w Polsce. Jesienią 2022 roku powstała Akademia Łódzkiego Sportowego Towarzystwa Waterpolowego, która szkoli dzieci od 5 do 14 roku życia. W Akademii ŁSTW zajęcia prowadzone są wieloetapowo - najpierw uczestnicy zajęć uczą się pływać, a następnie trafiają do grup piłki wodnej, gdzie rozwijają swoje umiejętności waterpolowe.

Centrum Kształcenia zawodowego i ustawicznego w Łodzi

Centrum Kształcenia zawodowego i ustawicznego w Łodzi

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi jest publiczną instytucją edukacyjną utworzoną na mocy Uchwały Rady Miasta Łodzi z dniem 1 września 2016 r. Jesteśmy najstarszą szkołą zawodową w Łodzi z tradycjami włókienniczymi. Do 31.08.2016 r. szkoła funkcjonowała jako Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 w Łodzi (ZSP 19) oraz CKU jako osobne jednostki edukacyjne. Obecnie w skład CKZiU w Łodzi wchodzą: 1. Technikum nr 19 w Łodzi, kształcimy w następujących zawodach:  Technik analityk,  Technik fotografii i multimediów,  Technik informatyk,  Technik logistyk,  Technik programista,  Technik projektant tekstyliów,  Technik spedytor,  Technik tekstronik,  Technik weterynarii, 2. Branżowa Szkoła I Stopnia nr 19 w Łodzi, kształcimy w następujących zawodach:  logistyk/magazynier  fotograf 3. Szkoła Policealna nr 19 w Łodzi 4. Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Ewarysta Estkowskiego w Łodzi CKZiU jest jednostka, która realizuje również kształcenie zawodowe w formie kwalifikacyjnych kursów zawodowych:  logistyk/magazynier  programista  fotografia/multimedia  realizacja dźwięku  rachunkowość/kadry i płace  weterynaria W Centrum aktywnie działa: Włókiennik- klub bokserski. Od 2024 roku na terenie CKZiU w Łodzi powstanie Branżowe Centrum Umiejętności. Będzie to ogólnopolski ośrodek kształcący kadry z branży włókienniczo –tekstylnej.

Uczniowski Klub Sportowy „NEPTUN”

UKS NEPTUN - piłka wodna. Koncentrujemy się na szkoleniu młodzieży, co roku zdobywamy medale mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych a nasi wychowankowie zasilają Kadry Narodowe juniorów i reprezentują Polskę w rozgrywkach międzynarodowych. Od trzech sezonów nasza seniorska drużyna gra w Ekstraklasie. Prowadzimy też zajęcia nauki i doskonalenia pływania na różnych poziomach.

Uczniowski Klub Sportowy 'Orientuś' Łódź

Uczniowski Klub Sportowy „Orientuś” Łódź zrzesza miłośników biegów na orientację i aktywnie angażuje się w promocję aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Do udziału w bezpłatnych treningach zapraszamy jednak wszystkich chcących spróbować tej zyskującej na popularności dyscypliny. Członkowie klubu odnoszą sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Klub jest organizatorem wielu zawodów w biegach na orientację oraz przełajowych.

Miejski Klub Łyżwiarski

Miejski Klub Łyżwiarski prężnie działa od 30 lat. Mamy doświadczenie, zaangażowanych trenerów i fantastyczną młodzież, która realizuje z nami swoje marzenia - szczycimy się 4 zawodnikami, którzy są medalistami Mistrzostw Polski 2023 i członkami Kadry Narodowej w różnych kategoriach wiekowych. Kochamy łyżwiarstwo i dążymy do doskonałości w tym co robimy, nie zapominając, że ma być to też wielka radość ze wspólnej pasji

Vera Sport wraz z Projekt Gimnastyka i KS OLIMP

VeraSport to największy kompleks sportowo-rekreacyjny w Łodzi. Siłownia, zajęcia fitness, cross, strefa sportów rakietowych z badmintonem, squashem i tenisem stołowym, a także zadaszone boiska trawiaste i boisko wielofunkcyjne, sprawiają, że każdy znajdzie tutaj miejsce na rozwijanie swoich sportowych pasji.

EMS Body Studio, STUDIO Adrian Uniszewski

"EMS Body Studio zajmuje się treningiem personalnym korzystając z metody elektrostymulacji mięśni. Metoda EMS jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania, bycie w formie przy maksymalnej oszczędności czasu. Jesteśmy pierwszym studiem XBody Actiwave w Łodzi. Obecnie posiadamy dwie lokalizacje na terenie Łodzi. EMS - Electrical Muscle Stimulation, czyli elektrostymulacja mięśni, od lat jest z powodzeniem stosowana w sporcie wyczynowym oraz fizjoterapii. W trakcie wykonywania konwencjonalnych ćwiczeń nasz mózg wysyła impulsy do neuronów, czego efektem są skurcze mięśni. Trening EMS natomiast polega na stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi pochodzącymi z urządzenia XBody. W trakcie ćwiczeń metodą EMS pobudzeniu ulegają także mięśnie głębokie, a jednoczesna stymuluacja dziewięciu głównych grup partii mięśniowych pozwala na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów."

Jump Planet Ksawerów

Jump Planet Ksawerów

JUMP PLANET to nowoczesny i wizjonerski Park Trampolin, w którym każdy odnajdzie interesujące go atrakcje. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Nasi Goście mogą korzystać z ponad 1000 m² powierzchni trampolin i wyposażenia, którym mogą poszczycić najbardziej innowacyjne Parki w Europie. U nas pokonasz grawitację!

JUST GYM

Just GYM to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12. unikalnych stref łączących się w jednolitą całość, przy zachowaniu całkowitej swobody open space.

Szkoła Tańca Family Dance

Wilki Łódzkie

Wilki Łódzkie W 2011 roku w Pabianicach powstała pierwsza w województwie łódzkim drużyna futbolu amerykańskiego. Przez kolejne lata, grając na różnych szczeblach rozgrywkowych Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w Polsce, budowaliśmy naszą historię oraz historię tego sportu w naszym kraju. Wilki Łódzkie to drużyna z charakterem, słynąca w środowisku futbolowym z zaciętości, waleczności i twardej męskiej gry. Kolejne lata przynoszą wiele sukcesów. To czas współpracy z amerykańskimi trenerami oraz zawodnikami, którzy pozwalają na dalszy rozwój sportowy naszych zawodników. W 2023 występujemy w formule 11 osobowej w drugiej lidze PFL. Mecze są rozgrywane na obiekcie CHKS w Łodzi przy ul. Krańcowej 19, a z każdego z nich jest przygotowana transmisja LIVE o zasięgu ogólnopolskim. Doświadczenie naszych zawodników, dodatkowe wzmocnienia oraz sztab szkoleniowy pod kierownictwem trenera z USA mają stanowić fundament i gwarancję najwyższego poziomu sportowego w historii naszej drużyny. Ponad 10 lat wspaniałej sportowej historii, setki zawodników i nieustanna chęć do dalszej walki sprawiają, że jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania, dalszy rozwój i drogę w celu realizacji naszego wspólnego marzenia - zdobycia tytułu Mistrza Polski!! W swoim dorobku zawodnicy sekcji judo wywalczyli we wszystkich kategoriach wiekowych 92 medale Mistrzostw Polski, a w chwili obecnej trenuje blisko 110 zawodników i zawodniczek.

Klub Sportowy Falcons Łódź Baseball

Falcons Łódź Baseball - świeża drużyna Baseballowa od 3 lat występująca w Bałtyckiej Lidze Baseballu. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy w Parku im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Łodzi. W Styczniu 2020, na naszym treningu pojawił się Craig Parkinson - doświadczony Amerykański trener, który w USA osiągał sukcesy zarówno w baseballu, jak i Footballu Amerykańskim. Craig pozostał z nami do dzisiaj i razem budujemy Łódzką Baseballową historię. Zapraszamy do kontaktu każdego zainteresowanego powyżej 16 roku życia 🙂

Szkoła Pływania BAC Adam Cygan

Szkoła Pływania BAC Adam Cygan oferuje zajęcia z zakresu nauki pływania, doskonalenia pływania oraz oswajania z wodą. Przede wszystkim adresatami zajęć są niemowlęta i dzieci do 3 roku życia. Jesteśmy członkami – założycielami Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt (2006 r.) . Prowadzimy zajęcia w Łodzi (Wodny Raj), Kutnie i Kleszczowie.

PSA-PROFESSIONAL SWIMMING ACADEMY

Wydarzenie zostało objete honorowym patronatem prezydenta miasta Łodzi

Sponsorzy i Partnerzy Targów

Fundacja Małgorzaty Niemczyk

Fundacja Małgorzaty Niemczyk

Adres

93-573 Łódź
ul. Radwańska 68 lok. 40
Polska

Dane identyfikacyjne

KRS: 00.00.73.59.62
REGON: 380722730
NIP: 727.28.32.072

Darowizny na cele statutowe

M bank: 78 1140 2004 0000 3202 8232 0368

Telefon

+48 501 305 353

Mail

fundacja.m.niemczyk@gmail.com

RODO

Polityka prywatności

© Copyright 2021 • Fundacja Małgorzaty Niemczyk • Realizacja dseo.pl