Wspieraj

Wspieraj-fundacje-niemczyk

Dzieci z SMA

Jaś

Jaś Czarnecki do granicy wagi ma tylko 1200 GRAMÓW!

Jaś ma 22 miesiące – nie kwalifikuje się do refundacji musimy zebrać kolosalną kwotę na leczenie!
To przerażające, że Jaś to jedno z ostatnich dzieci, których nie objęło badanie przesiewowe pod kątem SMA. Jesteśmy załamani, ale musimy walczyć i błagać was o pomoc w tej walce!
 Do roku Jaś rozwijał się prawidłowo tak samo, jak jego brat bliźniak, lecz po roku zaczęło nas niepokoić, że pomimo że samodzielnie siada i raczkuje, nie podejmuje żadnych prób wstawania. Niestety 13 października (2022) Nasz świat się zawalił…Od diagnozy choroba przyspieszyła. Jaś nawet nie raczkuje.

Kinga

Kinga Rydz, 19 miesięcy Ostatnie 2 kilogramy nadziei – Kindze kończy się czas!

W szpitalu dowiedzieliśmy się, że Kinia może mieć jakąś rzadką chorobę. Po 3 dniach dowiedzieliśmy się, że istnieje podejrzenie SMA – rdzeniowego zaniku mięśni… To rzadka choroba genetyczna, w której umierają neurony, w związku z tym mięśnie – odpowiedzialne za ruch, połykanie, oddychanie – po prostu zanikają. W najgorszym typie tej choroby bez leczenia dzieci umierają przed drugim rokiem życia…W szpitalu wdrożono leczenie, mające spowolnić postęp choroby. Nasza córka otrzymuje lek dokanałowo w punkcji lędźwiowej – niestety musi dostawać go do końca życia. Przy każdym podaniu leku istnieje obawa, czy uda się przeprowadzić punkcję… Kinia jest bardzo przestraszona, zapłakana. Po nieudanych próbach córkę trzeba było znieczulić ogólnie. Kolejne podania odbywały się już przy drugiej albo czwartej próbie…Chcemy zaoszczędzić naszej córeczce bólu i cierpienia. Pragniemy, aby otrzymała lek, aby nie była wiecznym gościem w szpitalu. Najlepszy efekt terapii jest u dzieci, u których nie wystąpiły objawy choroby, tak jak u Kingi. Prosimy o pomoc, bo sami niestety nie damy rady zebrać tej ogromnej kwoty.

Fundacja Małgorzaty Niemczyk

Przekaż darowiznę Pieniężną

Darowizna pieniężna

Przekaż dowolną kwotę pieniężną na konto naszej fundacji.

Dzięki Twoim środkom będziemy mogli spełniać cele statutowe Fundacji.

Nr konta:78 1140 2004 0000 3202 8232 0368

Odbiorca: Fundacja Małgorzaty Niemczyk, ul. Radwańska 68 lok. 40, 93-573 Łódź

Tytuł: Wspieram Fundację FMN

Zostań wolontariuszem

Zostań jednym z nas.

Zgłaszam się

Przekaż 1,5% podatku na rzecz Fundacji.

W polu deklaracji podatkowej wpisz nasz KRS

Idź do Twój E-PIT

Deklaracja PIT – przekaż 1,5%

Wpisz: KRS 00.00.73.59.62

Podaruj niezbędne rzeczy

Paczka

Wyślij paczkę.

Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.

skontaktuj się z nami