Pomagam Ukrainie razem z Fundacją Niemczyk

Fundacja Małgorzaty Niemczyk pragnie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim zaangażowaniem, darami i wielkim sercem wspierają Ukrainę.

Nie sposób wymienić was wszystkich, i jeśli ktokolwiek został pominięty, to prosimy o wybaczenie. Wasza pomoc z pozoru ta najmniejsza, w tych dniach, jest nieoceniona. Liczy się nie tylko datek, ale poświęcony czas, praca w ramach wolontariatu, organizacja zbiórek, transportów itp.

Dziękujemy:

Serdecznie podziękowania dla Pani Dyrektor Agnieszki Błażejczyk, za perfekcyjną organizację i koordynację !
  • Podziękowania dla  OIA Łódź, z którym prowadzimy zbiórkę artykułów medycznych, które trafią na Ukrainę ❗️
  • Wielkie brawa dla pracownikom Klubu Alternatywa i Spółdzielni Mieszkaniowej im. Stefana Batorego w Łodzi oraz mieszkańcom 👫👬 Osiedla im. Stefana Batorego za przeprowadzenie zbiórki #NaPomocUkrainie
‼️Dziękujemy‼️
❣️sąsiadom za pomoc przy załadunkach i przeładunkach
❣️członkom i pracownikom klubu Alternatywa
❣️Mieszkańcom Osiedla im.Stefana Batorego oraz Spółdzielni
  • Dziękujemy Pani Renacie Przybylskiej ze Zgierza za podarowanie kanapy❤️❤️❤️❤️
Oraz chłopakom z firmy Złotnicki Przeprowadzki za sprawne rozłożenie, wyniesienie i złożenie
  • Podziękowania dla firmy EndoLink, która przekazała stroje dla medyków broniących Ukrainę❗️🇵🇱🇺🇦
Ogromne podziękowania kierujemy do Piotr Cioch i Bartłomiej Świątkows
  • Dziękujemy za dary przekazane przez aptekę Botanik 🏥 z Retkini
Dnia 26 marca dostarczyliśmy do Lwowa dary zebrane przez Fundacje „Misja Medyczna”, Fundacja „Historia Vita” i Fundacje Małgorzaty Niemczyk (wraz z całą kompanią).
Był to konwój
8️⃣ samochodów – w tym
5️⃣ karetek 🚑🚑🚑🚑🚑 oraz
3️⃣ busy 🚚🚛🚐