Pomoc Ukrainie – zbiórka organizowana przez Fundację

fundacja-niemczyk-pomoc-ukrainie
W związku z agresją Rosji na Ukrainę Fundacja Małgorzaty Niemczyk uruchamia zbiórkę.
Ratujmy Dzieci – Dzieci uciekają z jedną walizką. Wszystko musiały zostawić na Ukrainie.
Wszystkie zebrane środki https://zrzutka.pl/wbwmsm będą przeznaczone na pomoc humanitarną potrzebną Ukrainie i Obywatelom Ukrainy.
Potrzeby DZIECI na Ukrainie rosną, w wyniku eskalacji działań wojennych.
Coraz bardziej zniszczona jest infrastruktura, dostęp do opieki medycznej coraz trudniejszy.
Potrzeba wody, środków higienicznych, żywności, bezpiecznych schronisk.
Współpracujemy z lokalnymi partnerami.
Na wojnie w Ukrainie brakuje środków medycznych i materiałów opatrunkowych. w tym m.in.
– silne środki przeciwbólowe
– opaski uciskowe
– wojskowe bandaże
– igły do szycia ran
– Żywność z długim terminem ważności
– APTECZKI osobiste dla ludności cywilnej
Nasza Fundacja angażuje się w pomoc uchodźcom, wspieramy udzielając pomocy w zakresie pomocy rzeczowej…
Zgodnie ze statutem Fundacji Małgorzaty Niemczyk KRS.0000735962, zebrane środki zostaną wykorzystane na zakup apteczek dla ludności na Ukrainie i realizację paczek dla dzieci z Ukrainy.

Przeczytaj inne posty